سه شنبه, 11 آذر 1399

نسخه نمایندگی ::. پیشنهاد شرکت :( نامحدود کاربر )

 

سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه میزبان پایتخت ایرانیان ( میزبان پیامک ) بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقوقی و حقیقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه، فروش سامانه پیامک وفروش شماره اختصاصی پیام کوتاه است.

 

سرویس نمایندگی(ریسلری)مستقل سامانه پیام کوتاه:

 

این سرویس به صورت قابلیت تغییر علامت تجاری (rebranding) ارائه می شود یعنی هرنماینده (ریسلر) می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری

خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگواختصاصی خود داشته باشد.افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس نمایندگی مستقل

پیش بینی شده است تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس

دهندگان پیام کوتاه سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.

سرویس نمایندگی(ریسلری) مستقل با تمامی امکانات و بدون محدودیت تعداد برای ثبت کاربر ارائه می شود و هزینه آن سالیانه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

(یک میلیون تومان) می باشد، که با کسر تخفیفات ۱,۵۰۰,۰۰۰ ريال معادل ( یکصد و پنجاه هزار تومان ) محاسبه میگردد

هزینه تمدید در سال های آتی تا 60 % تخفیف خواهد داشت.

 

پوشش نمایندگی خدمات پیام کوتاه ( میزبان پیامک )

 

> امکانات کلی که دراختیارنمایندگان(ریسلرهای) مستقل میزبان پایتخت ایرانیان ( میزبان پیامک ) قرارمی گیرد به شرح زیراست:

● دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی وموردنظرنماینده:

نمایندگان می توانند برای ایجادحسن اعتماد درمشتریان وبرای بازاریابی و فروش بهتر از لوگو و دومین اختصاصی خودمانند (www.yourname.com)وایمیل اختصاصی خودمانند(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید)استفاده کنند،در این حالت نام و نشانی از شرکت مادر در میان نیست و به راحتی می توانید با نام تجاری خود فعالیت نماییدویک وب سایت مجزا داشته باشید.همچنین امکان مدیریت سایت شماازقبیل درباره ما،تماس باما،متن کپی رایت،اضافه کردن منو،اضافه کردن عکس وغیره توسط نماینده وجوددارد.

> ضمناًبرای راحتی کار،دامنه موردنظرشماتوسط میزبان پایتخت ایرانیان ( میزبان پیامک ) به ثبت خواهدرسید.

واگذاری نامحدودپنل پیامک:

هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

 


تعیین قیمت :

در سرویس نمایندگی مستقل سامانه پیام کوتاه، نماینده به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و،شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.همچنین تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیارنماینده خواهد بود.

 

واگذاری شماره های اختصاصی پیامک :

واگذاری شماره های مجازی به نماینده ها از پیش شماره ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ به صورت مادام العمر خواهد بود( تا زمانی که اپراتور هزینه دریافت ننماید) و نماینده ها نیز می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین نماینده ها می توانند به تعداد نامحدود شماره اختصاصی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران خود قرار دهند.

 

عدم نیازبه هاستینگ و یا سرور:

سرویس نمایندگی مستقل سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط میزبان پایتخت ایرانیان ( میزبان پیامک ) تأمین می شود.

 

ایجاددرگاه الکترونیک اختصاصی:

نمایندگان می توانند درگاه پرداخت الکترونیک اختصاصی (ازبانکهای پارسیان،ملت،و به زودی سامان و پاسارگاد) داشته باشند ، بنابرین پس از شارژ الکترونیک توسط کاربران نماینده به تعداد خریداری شده از جساب نماینده کسر میگردد .

 

● سیستم پشتیبانی اختصاصی وآنلاین نماینده:

نماینده می تواندبرای پشتیبانی کاربران ومشتریان خودازسیستم پشتیبانی آنلاین استفاده نماید.

 

 

پشتیبانی ازنمایندگان وکلیه کاربران نماینده برعهده میزبان پایتخت ایرانیان ( میزبان پیامک ) خواهدبود.

> ورود به محیط نمایندگی سامانه: http://www.my.mizbansms.ir

نام کاربری: reseller

رمزعبور: reseller